Wybrane wdrożenia
 • Centrum Europejskie UW
  Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego

  W czasach postępującej integracji europejskiej organizacje poruszające się w szeroko pojętej tematyce spraw europejskich nie mogą pozwolić sobie na funkcjonowanie w odcięciu od nowoczesnych mediów. Z tego właśnie powodu w 2007 roku zgłosiło się do nas Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego. Od tamtego czasu doradzamy i wspólnie z przedstawicielami Centrum konsekwentnie realizujemy ich strategię obecności w Internecie.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Skincode Switzerland
  Skincode Switzerland

  W czerwcu 2011 roku otrzymaliśmy propozycję, wdrożenia polskiej wersji witryny internetowej kosmetyków Skincode Switzerland, na sprzedaż których wyłączność ma spółka CEFARM. Zadanie było jasne: skopiować grafikę z witryny anglojęzycznej, zaprogramować identyczne funkcjonalności, zintegrować z firmowym CMS, a następnie wypełnić treścią w języku polskim. Jak nam poszło? Można przeczytać poniżej.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Notariusze Warszawa
  Notariusze Warszawa

  Gdy kancelaria zaproponowała wspólną pracę przy przygotowaniu własnej witryny WWW, z ochotą przystąpiliśmy do prac. Przeprowadziliśmy rozpoznanie i zebraliśmy wyniki, które w połączeniu z wizją wspólników prowadzących kancelarię stanowiły interesujący projekt. Jak się później okazało, zostaliśmy wielokrotnie zaskoczeni. Na czym polegało nasze zaskoczenie? Jak sobie daliśmy z nim radę? O tym piszemy poniżej.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Instytut Nauk Ekonomicznych PAN
  Instytut Nauk Ekonomicznych PAN

  Ufając w nasze doświadczenie w pracy z organizacjami naukowymi, przedstawiciele Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk poprosili nas w 2008 roku o pomoc w modernizacji witryny internetowej INE PAN. Szereg wymagań, które przed nową witryną postawili pracownicy, oraz kolejna garść naszych propozycji pozwoliła na skuteczne przeprowadzenie projektu w niespełna 3 miesiące.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Delikatesy Blask
  Sieć handlowa Delikatesy Blask

  Regularne podnoszenie się poziomu życia społeczeństwa szczególnie sprzyja niektórym sektorom gospodarki. Rozwój sieci handlowych poruszających się w obszarze FMCG to typowy przykład takiego stanu rzeczy. Z tych właśnie przyczyn przecięły się drogi iTea Group i właścicieli Polskiej Sieci Handlowej – Delikatesów Blask.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Nowodworskie okno na świat
  Nowodworskie Okno Na Świat

  Projekt "Nowodworskie Okno na Świat - pokolenie eInclusion" to inicjatywa mająca na celu przeciwdziałanie cyfrowemu wykluczeniu osób narażonych na to zjawisko. 75 wybranych rodzin o trudnej sytuacji materialnej otrzymało zestawy komputerowe podłączone do Internetu. Projekt zakłada finansowanie rodzinom dostępu do sieci przez 3 lata, prowadzenie szkoleń oraz utworzenie specjalnej witryny www. Całość realizowana jest ze środków Unii Europejskiej i miasta Nowy Dwór Mazowiecki.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Zespół Szkół nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim
  Zespół Szkół nr 4 w NDM

  Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim był kolejną osobą, która poprosiła nas o pomoc przy modernizacji witryny WWW. Każdego roku w tej placówce oświatowej uczęszcza przeszło 600 uczniów na lekcje prowadzone przez 80 nauczycieli. Zaspokojenie informacyjnych potrzeb dla takiej grupy osób to nasze kolejne zadanie.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Przedszkole Publiczne nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim
  Przedszkole nr 4 w NDM

  Przedszkola w Polsce wciąż nie są finansowane w stopniu adekwatnym do roli jaką wykonują. To przecież w nich wszyscy nawiązujemy pierwsze kontakty z rówieśnikami i poznajemy ludzi spoza własnej rodziny i sąsiedztwa. Mając na uwadze powyższe czynniki, postanowiliśmy dokonać tego, co innym wciąż nie wychodzi - zachować jakość obniżając koszty.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Poradnia dietetyczna Ekodiet
  Poradnia dietetyczna Ekodiet

  Ekodiet to firma ludzi pasjonujących się nauką o żywieniu. Dzięki fachowemu wykształceniu, skupieni w niej dietetycy udzielają wyłącznie trafnych porad żywieniowych. Między innymi dzięki nam, mogą teraz udzielać tych porad za pomocą swojej witryny internetowej lub Facebookowego fanpage'a Ekodiet.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Stowarzyszenie WND
  Stowarzyszenie WND

  Stowarzyszenie "Wiarygodność Niezależność Dialog" skupia grupę ludzi, działających w obrębie powiatu nowodworskiego. Główną ideą Stowarzyszenia jest budowa samorządnego społeczeństwa lokalnego. Członkowie WND reprezentują różne zawody, wywodzą się z różnych grup wiekowych. Łączy ich jednak idea pracy na rzecz Nowego Dworu Mazowieckiego.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Serwis Junkers
  AB Solution - technika grzewcza

  Działalność w branży grzewczej to praca sezonowa. Przez większość lata trwają przygotowania do obsługi zwiększonej liczby zgłoszeń serwisowych, które mają miejsce w miesiącach jesienno-zimowych. W AB Solution od początku naszej współpracy zdawano sobie sprawę z tego, jak ważna jest rola Internetu w rozreklamowaniu jego usług. Przez cały rok pracownicy AB Solution pracują z nami nad tym, by razem z pierwszym śniegiem byli pierwszymi, do których odezwą się osoby potrzebujące ich pomocy.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

 • Kormoran Mierki
  Kormoran Mierki

  Dosyć często otrzymujemy zgłoszenia dotyczące pozycjonowania przeróżnych serwisów, stron internetowych czy aplikacji webowych. Tak było również w przypadku Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowego Kormoran w Mierkach. Jednak zlecenie to znacznie różniło się od pozostałych – naszym zadaniem było wypozycjonowanie strony stworzonej "na ramkach", bez ingerencji w treść, ani w szatę graficzną istniejącej witryny.
  Czytaj całość na stronie itea.com.pl

Nowości

Związane z eduCMS

Wszystkie aktualności